Skip Navigation

Go


Main Content

Nyheter

 

Brother skrivere vinner internasjonal designpris

01 mar 2010
 
To av Brothers nye LED-skrivere har vunnet den internasjonalt anerkjente iF Product Design Award 2010 for sin designkvalitet, funksjonalitet, sikkerhet og miljøtilpasninger.
 

 

Prisen dekker alle områder innen produktdesign og vinnerproduktene fra Brother roses for funksjoner som designkvalitet, funksjonalitet, sikkerhet og miljøtilpasninger.

 

Det tyske iF (international Forum Design) består av en internasjonal jury, og har etablert seg som en av verdens viktigste designpriser og iF Product Design Award er en av verdens største designkonkurranser. Brother er beæret over å ha blitt iF Award vinner for tredje år på rad for sitt produktdesign.

 

Brother er utropt som vinner i "computer sector" og vinnerproduktene er HL-3070CW og MFC-9320CW.

 

HL-3040CW

Kompakt og rask farge LED skriver. Enkel å betjene og med trådløst nettverk.

 

 HL-3040CN

MFC9320CW

Kompakt og rask alt-i-ett skriver med utskrift, kopi, skann og faks. Trådløst nettverk. Skriv ut direkte fra USB minne.

 MFC-9320CW


Kontakt din forhandler eller klikk her for å finne ut hvor du kan kjøpe våre produkter.

 

For mer informasjon om iF Product Design Award, besøk www.ifdesign.de

Overskrifter

XML | RSS
   Brother annonserer skrivere med støtte for AirPrint
Utskriftspesialist Brother har annonsert at modeller fra sin nyeste blekk multifunksjons skriverserie nå støtter AirPrint trådløs utskrift for iPad, iPhone og iPod touch.
   Brother forbedrer garantiordningen for å være mer ”At your side” med sine kunder
Brother lanserer en ny 3-års garanti* og Bytte på stedet service** på de fleste av sine skrivere og multifunksjonsmaskiner for privat og profesjonelt bruk.
   Oppdatert versjon av Brother app iPrint&Scan
Nå kan du jobbe med PDF-filer på iPhone, iPad og Brother skrivere.
   Brother samler sine nordiske aktiviteter
Det nye Brother Nordic får hovedkontor i Danmark og landkontorer i de 3 andre nordiske landene. Geir Langedrag blir Country Manager for den norske avdelingen.
   Brother har vunnet syv "iF Product Design Award 2011"
Brother Industries, Ltd (ved President, Toshikazu Koike) har vunnet den tyske internasjonale prisen "iF Product Design Award 2011" på syv av sine produkter, inkludert en A4 fargelaserskriver.
   Svenske DATOR MAGAZINE anbefaler HL-2270DW
”Magnifik monolaser. Här är en monolaser som har det mesta du behöver. Vi gillar den skarpt.”
   Brother lanserer støtte for ISIS i multifunksjonsmaskiner
Brother har to svært prisgunstige multifunksjonsmaskiner med støtte for ISIS standarden, og er dermed ideelle for dokumenthåndtering. Løsning for en tredje modell lanseres om kort tid.
   Forskning viser at A3-utskrifter gir et konkurransefortrinn
En av Europas fremste psykologer på menneskers atferd, psykologiprofessor Richard Wiseman fra University of Hertfordshire, fant at størrelse virkelig har noe å si når det gjelder forretninger.
   Brother ønsker å utvide markedet for A3 med en stor Europeisk kampanje
Brother som er en av verdens ledende skriverprodusenter, er klar til å promotere serien med kompakte A3 multifunksjon blekkskrivere til forretningsbruk, med en stor reklamekampanje som lanseres i Norg
   Brukte tonere og blekkpatroner redder regnskogen i Peru.
Brother Norge er med på å beskytte truede trær i Sydamerikas Amazonas jungel. Dette skjer gjennom lanseringen av Brother Earth og et samarbeid med Cool Earth organisasjonen.
Copyright © 1998-2012, Brother Norge AS. All rights reserved